رنگ مستند برنامه نورانی خبر بین الملل

رنگ: مستند برنامه نورانی خبر بین الملل

انفجار انتحاری در سومالی در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری

در انفجار انتحاری‌ که یک هتل را در نزدیکی کاخ ریاست‌جمهوری در مرکز پایتخت سومالی نشانه قرار داد، چهار تن کشته شدند. انفجار انتحاری در سوم..

ادامه مطلب

ترامپ از عربستان تقاضای 4 میلیارد دلار جهت سوریه کرده است / واشنگتن پست

گزارش شده است کاخ سفید این پول را از آن جهت از جانب حکومت عربستان و دیگر کشورها خواسته که به بازسازی و ایجاد ثبات در بخش‌هایی از سوریه که ارتش آمریکا و هم..

ادامه مطلب

عباس به ترامپ اهانت کرده است / نیکی‌هیلی

نماینده دائم ایالات متحده در شورای امنیت از این مسئله اظهار ناخرسندی کرد که شورای امنیت تنها به بررسی رویکردهای اسرائیل متمرکز است.  ..

ادامه مطلب

دسترسی رابرت مولر به دهها هزار ایمیل ستاد انتخاباتی ترامپ / هیل

به گزارش صداوسيما به نقل از پايگاه اينترنتي نشريه هيل؛ براساس برخي گزارش ها، بازپرس ويژه بررسي عنوان دخالت روسيه در انتخابات آمريکا و ارتباط ستاد انتخاب..

ادامه مطلب

پیوستن فلسطین به اینترپل بدون پاسخ نخواهد ماند / نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که پیوستن تشکیلات خودگردان فلسطین به اینترپل بدون تصویر العمل نخواهد ماند. نتانیاهو: پیوستن فلسطین به اینترپل..

ادامه مطلب

هیچ مدرکی دال بر شنود اوباما از ترامپ وجود ندارد / وزارت دادگستری آمریکا

وزارت دادگستری آمریکا تایید کرد، هیچ مدرکی در اثبات ادعای ترامپ مبنی بر اینکه باراک اوباما حین کمپین انتخاباتی ۲۰۱۶ از “برج ترامپ” شنود کرده..

ادامه مطلب

استناد نتانیاهو به یک سکه جعلی مورد تمسخر رسانه‌ها قرار داده شد

نخست وزیر اسرائیل با قرار دادن تصویر یک سکه بر روی صفحه فیس‌بوک خود، گفت ارتباط عمیقی بین مردم اسرائیل و قدس وجود دارد؛ سکه‌ای که بلافاصله معلوم شد تنها ۱۵..

ادامه مطلب

استعفا بده / توصیه ال گور به ترامپ

ال گور ماه گذشته گفت که فکر می کردم فرصتی است که ترامپ سر عقل بیاید ولی اشتباه بود.  توصیه ال گور به ترامپ: استعفا بده عبارات مهم : ت..

ادامه مطلب

آمریکا تصمیم بگیرد کدام دیپلمات‌ها در روسیه بمانند / کرملین

سخنگوی کرملین امروز (دوشنبه) گفت: بعد از تقاضای مسکو جهت کم کردن ۷۵۵ تن از پرسنل دیپلماتیک آمریکا در خاک روسیه این به عهده واشنگتن است که گزینش کند کدام یک از ا ..

ادامه مطلب