رنگ مستند برنامه نورانی خبر بین الملل

رنگ: مستند برنامه نورانی خبر بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث جنایت در برج‌های دوقلوی میدان المپیک

به گزارش شرق، وقوع درگیری منجر به جنایت در برج های دوقلوی در حال ساخت میدان المپیک چندی قبل به کلانتری شهرک گلستان اعلام و با حضور مأموران کلانتری و انجام بررس

جنایت در برج های دوقلوی میدان المپیک

عبارات مهم : ایران

مردی که همکارش را در دعوا بر سر شستن ظرف ها به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

به گزارش شرق، وقوع درگیری منجر به جنایت در برج های دوقلوی در حال ساخت میدان المپیک چندی قبل به کلانتری شهرک گلستان اعلام و با حضور مأموران کلانتری و انجام بررسی های اولیه مشخص شد یکی از کارگران تأسیساتی ساختمان به نام مسلم (٣٨ساله) در درگیری دسته جمعی در اتاقک نگهبانی و محل استراحت کارگران، از ناحیه کمر و سینه مورد اصابت جسم تیز قرار گرفته و به قتل رسیده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه ٢٧ تهران، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

جنایت در برج‌های دوقلوی میدان المپیک

کارآگاهان با حضور در محل جنایت به تحقیق از چهار کارگر ساختمانی که در نزاع و درگیری همکاری و حضور داشتند، پرداختند و موفق به شناسایی یکی دیگر از کارگران ساختمانی به نام «مصطفی. چ» (٢٦ساله) به عنوان قاتل متواری شدند.

کارآگاهان در تحقیقات از شاهدان صحنه جنایت اطلاع پیدا کردند نزاع و درگیری به خاطر تمیزکردن ظرف های تهیه غذا شروع شد.

به گزارش شرق، وقوع درگیری منجر به جنایت در برج های دوقلوی در حال ساخت میدان المپیک چندی قبل به کلانتری شهرک گلستان اعلام و با حضور مأموران کلانتری و انجام بررس

شاهدان صحنه جنایت در بیانات مشابهی عنوان کردند: «مصطفی قصد ساختن غذا جهت شب را داشت. از ما درخواست کرد ظرف ها را شسته و برایش ببریم، ولی آن روز نوبت مصطفی بود غذا درست کند و می بایست خودش ظرف های غذا را می شست. به همین علت کسی به کمکش نرفت. مصطفی سراغ کوچک ترین نفر حاضر در اتاقک نگهبانی به نام عباس (١٧ساله) رفت تا او را مجبور به شستن ظرف ها کند، ولی عباس حاضر به شستن ظرف ها نشد و همین عنوان باعث شروع درگیری مصطفی با او شد. ما که شاهد عنوان بودیم، به طرفداری از عباس پرداختیم و همین باعث شدت پیداکردن درگیری شد به گونه ای که مصطفی اقدام به برداشتن چاقو کرد».

شاهدان صحنه جنایت راجع به نحوه ارتکاب قتل گفتند: «مقتول (مسلم) فامیل عباس بود و بیشترین درگیری با مصطفی – به قصد طرفداری از عباس – از طرف مسلم صورت گرفت. به همین علت زمانی که مصطفی دست به چاقو شد، مستقیم سراغ مسلم رفت و چند ضربه چاقو به او زد. بعد از آن با ترساندن چاقو از ساختمان خارج شد و به سرعت از محل فرار کرد».

در همان تحقیقات اولیه مشخص شد متهم بعد از فرار از محل جنایت، پایتخت کشور عزیزمان ایران را به قصد محل ناشناسی ترک کرده و به محل سکونت خانواده اش در شهرستان نیز نرفته است.

جنایت در برج‌های دوقلوی میدان المپیک

تحقیقات جهت شناسایی مخفیگاه مصطفی در دستور کار کارآگاهان قرار داشت تا آخر آنها اطلاع پیدا کردند مصطفی با هویت مجعول «احمد حیدری» و به قصد ترک اعتیاد مصرف شیشه به یک کمپ ترک اعتیاد در شهر شیراز رفته هست. بلافاصله هماهنگی های مورد نیاز با بازپرس پرونده انجام و کارآگاهان اداره دهم با اخذ نیابت قضائی به استان فارس اعزام شدند و ضمن هماهنگی با قاضی درخشان، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی شیراز، متهم پرونده را در کمپ ترک اعتیاد دستگیر کردند. او در همان تحقیقات اولیه صراحتا به ارتکاب جنایت و قتل مسلم اعتراف کرد.

متهم در اعترافات خود گفت بعد از جنایت به سرعت از پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج شد و به شهرهای جنوب کشور رفت. مدتی را به صورت کارتن خواب و بلامکان در اهواز سپری کرد و در همین مدت به مصرف مواد مخدر از نوع شیشه اعتیاد پیدا کرد. بعد از آن به شیراز رفت و در آنجا با دزدی از ساختمان های نیمه ساز، هزینه مصرف مواد مخدر خود را تأمین می کرد تا اینکه در نهایت به قصد ترک مصرف شیشه به کمپ ترک اعتیاد رفت و در آنجا با هویت مجعول احمد حیدری خوابیدن و آخر دستگیر شد.

به گزارش شرق، وقوع درگیری منجر به جنایت در برج های دوقلوی در حال ساخت میدان المپیک چندی قبل به کلانتری شهرک گلستان اعلام و با حضور مأموران کلانتری و انجام بررس

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با تأیید این خبر گفت: متهم با قرار بازداشت موقت و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

جنایت در برج‌های دوقلوی میدان المپیک

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | پرونده | اعتیاد | تحقیقات | ترک اعتیاد | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz